Silesian Towel Fight 5 - Podsumowanie

Piąta edycja Silesian Towel Fight za nami. Po raz kolejny Polskie Towarzystwo Saunowe za pośrednictwem portalu zrzeszonego www.poprawnesaunowanie.pl zapewniło opiekę medialną, której owoc możecie znaleźć tutaj

Ponownie PTS zapewnił również kompleksową opiekę sędziowską nad turniejem, od przygotowania i zaktualizowania regulaminu oceniania po ocenianie poszczególnych ceremonii na turnieju. Dziękujemy całemu składowi sędziów, którzy po raz kolejny przeszli ciężką próbę i wytrwali dzielnie wszystkie ceremonie, choć nie było łatwo. Ogromne podziękowania za obiektywność i profesjonalizm dla Mireli Kazuś-Barańskiej, Łukasza Nowaka, Sławomira Brodeckiego, Krzysztofa Paziewskiego, Krzysztofa Odymały, Arkadiusza Rawzy i przewodniczącego jury Marcina Dudzika.

Wyniki pracy sędziowskiej oraz oceny publiczności:

Jeszcze raz dziękujemy wszystkim zawodnikom za rywalizacje na wysokim poziomie. Saunamaniakom za liczne przybycie i kibicowanie. Ryszardowi Rakowi za wspaniałe jak zwykle zdjęcia.

Dziękujemy także organizatorom za zapewnienie wszystkim tak dobrych warunków do 3 dniowej rywalizacji. Z niecierpliwością czekamy na kolejny turniej Silesian Towel Fight, tym razem szósty!

Przy okazji zachęcamy wszystkich członków PTS do czynnego udziału w życiu naszego Stowarzyszenia, a każdego prawdziwego saunamaniaka zapraszamy do wstąpienia w nasze szeregi.

Do zobaczenia w Saunie!