Nowy Partner - przypinam.pl

Miło nam poinformować, że firma EDUIDEA Filip Franczak (przypinam.pl) została naszym partnerem.

Lokalizacja: Warszawa, woj. mazowieckie
www: https://www.przypinam.pl
W ofercie partnera: Przypinki (znaczki reklamowe), breloczki oraz magnesy. Przypinki to doskonały gadżet na wszelkiego typu zloty. Przypinki robione na podstawie przesłanego projektu lub pomysłu.
Oferta dla członków: Kod rabatowy: SAUNA, dający 10% rabatu w sklepie internetowym www.przypinam.pl oraz przy zamówieniach mailowych.

Nowy Partner - Aquapark FALA

Miło nam poinformować, że do grona Partnerów PTS dołączył Aquapark FALA w Łodzi.

Oferta dla członków: rabat 10% na wejście do strefy saunarium.

Nowy Partner - destresso

Miło nam poinformować, że dołączył do nas nowy Partner - destresso czyli Saunarium i Day Spa w Łodzi.

Dla członków PTS oferuje rabat w wysokości 20% na pobyt w strefie saun.

Nowy Partner - Sauna Olimpia

Miło nam poinformować, że do grona Partnerów PTS dołączyła Sauna Olimpia w Białczu (gm. Witnica).

Oferta dla członków: Rabat 10% na wejściówki całodniowe i noce saunowe.