Sauna Młyn Jacka

Dział forum do publikowania informacji o obiektach saunowych na terenie Polski, opisy, wrażenia z pobytu, opinie o ofercie oraz standardzie saunowania, itp.
Posty: 9 • Strona 1 z 1

Sauna Młyn Jacka

Postprzez Milosz » 7 sty 2016, o 23:01

Witam,
wybieramy się w niedzielę do Hotelu "Młyn Jacka" w okolicy Wadowic, aby skorzystać z tamtejszych saun? Chcemy ją "przetestować", ponieważ 29.01 ma się tam odbyć noc saunowa.
Czy ktoś był w tym miejscu i może napisać swoje odczucia? Jak wygląda tam kultura saunowania na co dzień?
Z góry dziękuję za odpowiedzi,
Miłosz
Milosz
 
Posty: 1
Dołączył(a): 5 sty 2016, o 15:47

Re: Sauna Młyn Jacka

Postprzez kamil.świątek » 22 sty 2016, o 15:46

Hej. Byłem tam raz i powiem tak: zaplecze mają dobre, ale zasady poprawnego saunowania mówiąc oględnie, leżą. Stąd właśnie pomysł by zrealizować tam noc saunową z prawdziwego zdarzenia, na którą serdecznie zapraszam. Celem imprezy jest właśnie promowanie kultury saunowania. Obiekty takie jak Młyn Jacka mają duży potencjał.

Na co dzień sauna jest czynna od 17:30 do 20:30 i nie ma strefy nagości z uwagi na rodziny z dziećmi, choć saunarium sprawia wrażenie zaprojektowanego z uwzględnieniem istnienia takiej strefy. Wystarczy postawić jeden parawan z napisem i sprawa załatwiona.
Nie ma tam codziennych seansów parowych z wyjątkiem piątków (od 19:30 do 20:30) 3 seanse w ciągu godziny, nie do końca prowadzone zgodnie z regulaminem saunowania, a nawet regulaminem obiektu, ale liczymy, że po nocy saunowej to się zmieni. Zainteresowanie tematem jest, a to już duży krok naprzód.
Kamil - Wadowice
Avatar użytkownika
kamil.świątek
 
Posty: 13
Dołączył(a): 3 wrz 2015, o 15:51

Re: Sauna Młyn Jacka

Postprzez kamil.świątek » 20 paź 2016, o 11:35

Po przeprowadzeniu trzech nocy saunowych Młyn wycofał się z organizacji kolejnych., gdyż jak to zostało określone, nie spełniają one ich oczekiwań. Nie kłócimy się z takim podejściem. Widać saunarium nie jest dla obiektu aż tak istotne. Na mapie obiekt został oznaczony jako zakazujący poprawnego saunowania i póki co taki stan rzeczy pozostaje. Choć zaplecze mają naprawdę dobre.
Avatar użytkownika
kamil.świątek
 
Posty: 13
Dołączył(a): 3 wrz 2015, o 15:51

Re: Sauna Młyn Jacka

Postprzez mariusz.górski » 20 paź 2016, o 15:00

Rzeczywiście szkoda :(

Wysłane z mojego E2003 przy użyciu Tapatalka
Wszystko inne jest niepotrzebne, z wyjątkiem sauny. (Kaikki muu on turhaa, paitsi saunominen.)
Avatar użytkownika
mariusz.górski
 
Posty: 312
Dołączył(a): 17 maja 2014, o 13:03
Lokalizacja: okolice Wrocławia

Re: Sauna Młyn Jacka

Postprzez kamil.świątek » 27 lut 2018, o 13:01

Słuchajcie kochani, na forum facebooka Młyn Jacka zamieścił taką oto informację:

"Jesteśmy na etapie omawiania niezbędnych zmian w strefie saun. Mamy nadzieję, że już niedługo efekty tych dyskusji zmienią obraz tego miejsca, a także zwyczaje jego użytkowników :) " link do komentarza podsyłam poniżej: https://www.facebook.com/hotelmlynjacka ... =3&theater

Jest zatem nadzieja, że coś się w końcu tam ruszy, bo naprawdę szkoda, że taki fajny obiekt się marnuje. Będę informował na bieżąco.
Kamil - Wadowice
Avatar użytkownika
kamil.świątek
 
Posty: 13
Dołączył(a): 3 wrz 2015, o 15:51

Re: Sauna Młyn Jacka

Postprzez kamil.świątek » 21 mar 2018, o 01:21

Jak się okazało managerka strefy spa w Młynie wzięła ostatnio udział w szkoleniu z zakresu zarządzania przychodami SPA prowadzonego w Łodzi m.in. przez Dawida Bochena. Z tego co udało mi się dowiedzieć przeprowadzone rozmowy dają spore nadzieje na poprawę sytuacji. Na przełomie kwietnia i maja mają się podobno zacząć odbywać wieczorki saunowe z poprawnym saunowaniem. Poruszono też temat ewentualnej inwestycji w saunę zewnętrzną. Pożyjemy zobaczymy, ale jeśli to prawda, to są to bardzo obiecujące informacje. Biorąc pod uwagę jakość pozostałej części oferty obiektu, ma on szansę stać się naprawdę wysokiej klasy saunarium. Aktualnie czekamy na nowe informacje.
Kamil - Wadowice
Avatar użytkownika
kamil.świątek
 
Posty: 13
Dołączył(a): 3 wrz 2015, o 15:51

Re: Sauna Młyn Jacka

Postprzez kamil.świątek » 8 kwi 2018, o 14:04

Byliśmy wczoraj w Młynie z Renią i Sławkiem. Jest pewna poprawa jeśli chodzi o zaplecze. Zniknął wymóg siadania na ręczniku w saunie parowej. Nie spotkaliśmy nikogo kto wchodziłby do basenu bez wcześniejszego prysznica po saunie. Brakuje jednak nadal obsługi. Nie ma nikogo kto wycierałby posadzkę po wyjściu z sauny, nie ma nikogo kto kontrolowałby poczynania niektórych klientów w saunach - mówię tu o siadaniu bezpośrednio na deskach - w obiekcie nadal stopy i plecy nie są chyba traktowane jak części ciała. Już nie wspomnę o totalnej samowoli dzieciaków, których rodzice nie reagują gdy te rozchlapują wodę z brodzika po całej strefie, chlapią wodą z cebra po deskach sauny suchej lub polewają grzałki albo wnoszą do saun lód w plastikowych kubkach po czym wraz z rodzicami mają uciechę jak to się WSZYSTKO fajnie topi. Z uwagi na brak obsługi da się saunować poprawnie, bo nikt specjalnie nie zwraca na to uwagi jeśli się to robi dyskretnie, ale chyba nie o to chodzi. Póki co nadal odradzam bo za cenę 60zł można naprawdę fajnie posaunować gdzie indziej. Seansów oficjalnie nie było, ale dzięki dostępności cebra udało mi się pomachać co nieco dla chętnych i w sumie fajnie to wyszło ale w tym obiekcie jest nadal masa pracy do wykonania jeśli ma on mieć choćby minimalny standard saunowy.
Kamil - Wadowice
Avatar użytkownika
kamil.świątek
 
Posty: 13
Dołączył(a): 3 wrz 2015, o 15:51

Re: Sauna Młyn Jacka

Postprzez Piotr B. » 26 lis 2018, o 23:47

Odwiedziłem obiekt w połowie listopada 2018. Obiekt nie przyjazny poprawnemu saunowaniu nie tyle przez zakaz (choć teksty z regulaminu o "nieobyczajnym zachowaniu w saunie" dają do myślenia) co przez zupełny brak kontroli ze strony personelu i zupełny brak sugestii co do zasad poprawnego saunowania - jest np. piktogram aby do sauny nie wchodzić w klapkach - i tylko tyle.
Piotr B.
 
Posty: 1
Dołączył(a): 26 lis 2018, o 22:36

Re: Sauna Młyn Jacka

Postprzez kamil.świątek » 27 lis 2018, o 22:20

Czyli nadal bez zmian... wygląda na to, że szkolenia prowadzone przez bassau, w których managerka brała udział w marcu są tylko pro forma, byle odbębnić bo obiekt wysyła i tyle. Żadnego przełożenia na poprawę jakości.
Kamil - Wadowice
Avatar użytkownika
kamil.świątek
 
Posty: 13
Dołączył(a): 3 wrz 2015, o 15:51


Posty: 9 • Strona 1 z 1

Powrót do Obiekty w Polsce

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron