Jak zostać Partnerem? Jakie korzyści?

Jeśli posiadasz osobowość prawną oraz działasz w branży saunowej i chcesz zostać Partnerem Polskiego Towarzystwa Saunowego to wyślij swoją ofertę dla PTS i jego członków na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

W ofercie umieść informację o zniżkach i rabatach na produkty i usługi oferowane przez Twoją firmę oraz ewentualnych warunków jakim podlegają. Grupą docelową odbiorców oferty będą wyłącznie członkowie PTS, którzy na żądanie personelu Partnera okażą aktualną Kartę Członkowską (plastikową lub mobilną). Przy zamówieniach internetowych członek PTS powinien podać swoje imię i nazwisko oraz numer karty członkowskiej, którą Partner będzie mógł zweryfikować.

Partner powinien zaoferować nieodpłatnie Polskiemu Towarzystwu Saunowemu minimum:

1. Udzielenie zniżek, rabatów lub odrębnych ofert cenowych na wybrane lub wszystkie usługi i produkty udostępniane przez Partnera/Obiekt dla wszystkich członków PTS.
  2. Umieszczenie na stronie WWW oraz w widocznym miejscu w Obiekcie informacji o partnerstwie z PTS oraz ofercie dla członków PTS.
  3. Umożliwienie wystawienia i dystrybucji materiałów reklamowych dotyczących PTS w siedzibie Partnera/w Obiekcie.
  4. (obiekt)  Zapewnienie oraz dbałość o przestrzeganie w Obiekcie zasad kultury saunowania oraz umożliwienie poprawnego saunowania zgodnych z wytycznymi określonymi przez PTS, a w szczególności umożliwienia korzystania z saun i łaźni oraz zbiorników do schładzania i jacuzzi znajdujących się w strefie saun bez strojów kąpielowych i bielizny.
  5. inne zaoferowane przez Partnera

Polskie Towarzystwo Saunowe ze swojej strony jako Partner oferuje nieodpłatnie poniższe korzyści:

1. Prawo zamieszczenia na Portalu PTS logo, lokalizacji, opisu i odnośnika do strony internetowej Partnera/Obiektu.
  2. Możliwość promocji logo Partnera/Obiektu podczas wydarzeń organizowanych przez PTS.
  3. Możliwość promocji logo Partnera/Obiektu w materiałach publikowanych przez PTS.
  4. Promowanie produktów i usług Partnera/Obiektu wśród członków PTS.
  5. Prawo do używania logo PTS w publikacjach i materiałach medialnych Partnera/Obiektu.
  6. inne umówione indywidualnie z Partnerem

WAŻNE:
Partnerem PTS może zostać każdy ośrodek oferujący wypoczynek w saunach pod warunkiem, że umożliwia on w swojej strefie poprawne saunowanie i pilnuje przestrzegania kultury saunowania.

Poniżej wzory umów partnerskich, osobne dla obiektów saunowych i osobne dla pozostałych firm

Załącznik(i)
Download this file (UMOWA_O_WSPOLPRACY_PARTNERSKIEJ_(OBIEKT)_WZOR.docx)umowa_partnerska_obiekt_wzor[(OBIEKT) Wzór umowy o współpracy partnerskiej]16 kB
Download this file (UMOWA_O_WSPOLPRACY_PARTNERSKIEJ_(OBIEKT)_WZOR.pdf)umowa_partnerska_obiekt_wzor[(OBIEKT) Wzór umowy o współpracy partnerskiej]361 kB