[SIGPLUS_EXCEPTION_SOURCE] Image source is expected to be a full URL or a path relative to the image base folder specified in the back-end but discommps is neither a URL nor a relative path to an existing file or folder.

Silesian Towel Fight 3 już za nami

W trzeciej edycji Silesian Towel Fight nasi członkowie oficjalnie wspierali organizatorów medialnie a także zorganizowali system oceny Saunamistrzów, na podstawie którego zorganizowano półfinały i finały Silesian Towel Fight 3.

PTS opracował Regulamin oceniania, który miał zapewnić wysoki poziom profesjonalizmu i kreatywność Saunamistrzów ale też dobrą zabawę dla Saunamaniaków. Uważamy, że wywiązaliśmy się z tego zadania.

W składzie sędziowskim, któremu przewodniczył Marcin Dudzik, byli także Mariusz Górski, Piotr Franczak, Krzysztof Odymała, Sławomir Brodecki oraz niezrzeszony w PTS Łukasz Nowak.

Tym składem przez 3 dni ocenialiśmy (razem z publicznoscią) zmagania 30 Saunamistrzów w półfinałach oraz 10 Saunamistrzów w finałach.

Przedstawiamy więc oficjalne wyniki rywalizacji na Silesian Towel Fight 3.

Półfinał:

Finał:

Podczas drugiego dnia Silesian Towel Fight 3 wśród obecnych na imprezie Saunamistrzów i Saunamaniaków znalazło się 18 chętnych do spróbowania swoich sił w konkursie Moc Mistrza Sauny, organizowanym po raz kolejny przez Polskie Towarzystwo Saunowe. Podziękowania dla Mireli Kazuś-Barańskiej za pieczę nad konkursem.
Pierwsze 3 miejsca otrzymały dyplomy a zdobywca 1 miejsca otrzymał nagrody ufundowane przez firmy Bassau, Nomak oraz poprawnesaunowanie.pl

Dziękujemy sponsorom nagród!

A oto pierwsza trójka:
1. Egri Csaba - 6,82 m/s
2. Mariusz Sobieraj - 5,97 m/s
3. Łukasz Stajno - 5,80 m/s

Gratulujemy!

Wszystkim zawodnikom dziękujemy za rywalizacje na wysokim poziomie. Saunamaniakom za liczne przybycie i kibicowanie.

Dziękujemy także organizatorom za zapewnienie wszystkim tak dobrych warunków do 3 dniowej rywalizacji.

Na pełną relacje zapraszamy jak zwykle do zaprzyjaźnionego serwisu poprawnesaunowanie.pl

Polacy Mistrzami i Wicemistrzami Świata Saunamistrzów w kategorii drużynowej!

Bardzo nam miło poinformować, że we właśnie zakończonych Mistrzostwach Świata Saunamistrzów Aufguss WM 2016 nasze drużyny zajęły 2 pierwsze miejsca.

Mistrzami Świata Saunamistrzów 2016 zostali Izabela Żołądź i Łukasz Dłużniewski

Wicemistrzami Świata Saunamistrzów 2016 zostali Sebastian Dziurski i Łukasz Stajno

W kategorii indywidualnej 4 miejsce zajęła Izabela Żołądź

W Mistrzostwach startowali także w klasyfikacji indywidualnej Gabriela Żymła i Daniel Bułka a w Kategorii drużynowej Damian Rurarz & Zbyszek Owczarek & Maciek Zaczyk, Daria Dembińska & Sebastian Dziurski i Gabriela Żymła & Zbyszek Jończyk & Nikodem Jońsczyk.

Wszystkim bardzo gratulujemy zajętych miejsc i występów.

Open Sauna Night 2015 - pierwsza edycja

W nocy z sobotę na niedzielę, 26/27 września 2015 odbyła się pierwsza edycja wydarzenia o nazwie Open Sauna Night. Polskie Towarzystwo Saunowe wspierało medialnie imprezę zainicjowaną przez właściciela Term Krakowskich, Dariusza Rymara.

W imprezie wzięło udział 12 obiektów saunowych w Polsce i 2 obiekty zagraniczne. Więcej o samym wydarzeniu dowiecie się ze strony http://saunanight.com/ Natomiast na stronie http://www.poprawnesaunowanie.pl/index.php/artykuly/open-sauna-night możecie przeczytać kompilację relacji z polskich obiektów saunowych w większości których byli nasi członkowie.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z tą największą jak do tej pory na Świecie imprezą odbywającą się w wielu obiektach i miejscach jednocześnie.