Studio Sante Uzdrowisko Miejskie

Powrót do listy obiektów: wszystkie | członkowie | partnerzy | rekomendowane | polecane | przyjazne | odradzane | do weryfikacji

Nazwa: Studio Sante Uzdrowisko Miejskie
Lokalizacja: Warszawa, woj. mazowieckie
Rodzaj obiektu: Saunarium w SPA
Oferta partnerska: rabat na wszystkie indywidualne wejścia i karnety w wysokości 15% (bez konieczności zakupu karty klubowej)
Ceremonie: Tak
Atrakcje: Gabinety SPA: 8 Baseny: 1 Jacuzzi: 2 (z solą himalajską i magnezem, krzemowe) Sauny: 4 (japońska, fińska, parowa, bio ) Grota solna: 1 Kapsuła floatingowa: 1 Sale konferencyjne: 1 Marki SPA: Yonelle, Salco
Ograniczenia: Wstęp do strefy Studio Sante zarezerwowany jest wyłącznie dla osób od 16 roku życia.
Czy warto odwiedzić?: Miejsce polecane do odwiedzenia!
Opis: Studio Sante Uzdrowisko Miejskie to ekskluzywna przestrzeń wellnessowo-terapeutyczna. Relaksująca muzyka, przygaszone światła i kameralna atmosfera wyjątkowych wnętrz tworzą niepowtarzalny nastrój miejsca emanującego dobrą energią. Tylko w Studio Sante Uzdrowisku Miejskim skorzystasz z seansu w japońskiej saunie skalnej Ganbanyoku. Leżąc na płytach z krzemionki wulkanicznej Black Sillica, podczas 60-minutowej sesji można spalić nawet do 1200 kalorii! Tylko tutaj zrelaksujesz się w unikatowym Goldarium – jedynej w Polsce wypoczywalni wyłożonej 22-karatowym złotem. Saunowanie to znakomity sposób na redukcję stresu emocjonalnego i wewnątrzustrojowego, głębokie rozluźnienie ciała, ukojenie umysłu, likwidację zmęczenia psychicznego i fizycznego. W Uzdrowisku znajdują się również: basen rekreacyjny, sauny fińska, biosauna z aromaterapią, parowa, a także grota z tężnią solankową, lampy kolagenowe i słoneczna łąka, na której można cieszyć się bezpiecznym opalaniem. Do dyspozycji gości jest strefa gabinetów wellness & beauty, gdzie dostępne są zaawansowane technologie: Analiza Zdrowia i Terapia Biofeedback (VIEVA, SCIO), Mikrokrążenie (BEMER), Wibroakutsyka (MULTIVIB), najskuteczniejsze zabiegi odmładzające (YONELLE Medesthetic na twarz i ciało, Derma Oxy – infuzja tlenowa, Bloomea, Skin Frax RF, Laser Light Sheer, Medshape na twarz i ciało, Mezoterapia Mikroigłowa) oraz terapie manualne: mięśniowo-powięziowa, masaże: gorącym olejem kokosowym, masłem shea, gorącą święcą, lomi lomi oraz wiele innych. W Studio Sante jest też kapsuła floatingowa przynosząca najgłębszy relaks jaki, tylko można sobie wyobrazić, bogata oferta masaży orientalnych wykonywanych przez Balijki. Przy okazji goście mogą w Bistro Sante wypić pyszną kawę Maracala 100% Arabica, świeżo wyciskane soki, zjeść zdrowy lunch.
Strona WWW: https://www.studiosante.pl/
Fanpage Facebook: https://www.facebook.com/StudioSantepl