Blue Diamond Hotel Active SPA

Mariusz Górski

Hotel Blue Diamond - Rzeszów

Elegancki… Nowoczesny… Komfortowy… Jaki jeszcze powinien być idealny, wymarzony hotel? Rzeszów jest miastem, w którym warto się zatrzymać, by poczuć się wyjątkowo i zażyć relaksu dla ducha i ciała. Umożliwi to Państwu rozbudowana strefa ACTIVE SPA, w jaką wyposażony jest nasz obiekt. Rzeszów i nasz hotel odwiedzić warto również w celach biznesowych, by po wypełnieniu wszystkich obowiązków móc odprężyć się w gustownie urządzonych, wygodnych pokojach hotelowych.

Hotel z doskonałą lokalizacją

Blue Diamond Hotel Active SPA **** to luksusowy hotel w Rzeszowie, który znajduje się przy trasie Rzeszów – Lublin, 2 km od granic Rzeszowa i 1 km od lotniska w Jasionce. Jeśli chodzi o hotele, Rzeszów posiada ich wiele, jednak nasz obiekt zdecydowanie wyróżnia się na tle konkurencji. Jest przystępnie zlokalizowany, a zakres usług, które oferuje, jest tak szeroki, że każdy znajdzie coś dla siebie.

Weekend w SPA czy spotkanie biznesowe?

Nasz hotel zapewnia swym Gościom nie tylko noclegi w komfortowych warunkach, ale także możliwość skorzystania z nowoczesnych sal konferencyjnych, restauracyjnych oraz bogatego zaplecza Wellness & SPA, wyposażonego między innymi w basen z hydromasażem, sauny, łaźnie, strefę schładzania oraz profesjonalną siłownię. Obiekt, który pragniemy Państwu zaprezentować, posiada więc to wszystko, czym legitymować się powinien najwyższej klasy hotel. Rzeszów intensywnie się rozwija, odwiedza go coraz większa liczba turystów czy inwestorów, a Rzeszowianie szukają nowych sposobów na spędzanie wolnego czasu w towarzystwie swych najbliższych. Blue Diamond Hotel Active SPA **** z sukcesem odpowiada na potrzeby ich wszystkich.

Restauracja SIMPLE - uczta dla podniebienia

Szukając luksusowego hotelu z pewnością pragniecie Państwo również, by znajdowała się w nim wykwintna restauracja. W naszym obiekcie odnajdziecie Państwo połączenie ekskluzywnego miejsca noclegowego i wyśmienitej kuchni! Smaczne dania tradycji polskiej i europejskiej nie pewno przyczynią się do tego, że zaliczą Państwo pobyt u nas do wyjątkowo udanych.

Najlepsze hotele to najlepsze imprezy okolicznościowe

Warto podkreślić także, że nie wszystkie hotele (Rzeszów ma ich całkiem sporo) oferują możliwość organizacji imprez okolicznościowych. W Blue Diamond Hotel Active SPA **** mogą Państwo zorganizować wesela, komunie, chrzciny lub też spędzić u nas Andrzejki czy Sylwestra. Odbywają się u nas również liczne konferencje i imprezy firmowe. W naszej restauracji SIMPLE organizujemy również wesela. Rzeszów jako miasto wojewódzkie posiada wiele sal, jednak tylko nas wyróżniają eleganckie wnętrza, wyszukane menu, niepowtarzalna atmosfera i lokalizacja.

Do każdego Klienta podchodzimy indywidualnie, starając się na bieżąco zaspokajać jego potrzeby i oczekiwania.

Dokładamy wszelkich starań, by wszyscy Goście w trakcie pobytu w naszym obiekcie czuli się wyjątkowo.

Państwa satysfakcja to dla nas priorytet.

Zapraszamy.