Wzór plakatu z zasadami poprawnego saunowania

Mariusz Górski

Miło nam poinformować, że udostępniliśmy właśnie wzór plakatu z zasadami poprawnego saunowania w pięciu wielkościach: B0, B1, B2, B3 i B4. Plakaty dostępne są do pobrania w Materiały dla Partnerów.

Dziękujemy Kamilowi Świątkowi z firmy nasze-video.pl za kolejny wkład własnej pracy w propagowanie poprawnego saunowania i w rozwój PTS.

Nowy wzór ulotek z poprawnym saunowaniem

Mariusz Górski

Miło nam poinformować, że udostępniliśmy właśnie nowy wzór ulotki z zasadami poprawnego saunowania w trzech wielkościach: A4, A5 i A6. Ulotki dostępne są do pobrania w Materiały dla Partnerów.

Dziękujemy Kamilowi Świątkowi z firmy nasze-video.pl za kolejny wkład własnej pracy w propagowanie poprawnego saunowania i w rozwój PTS.

Obchody Polskiego Dnia Sauny 2017

Mariusz Górski

W tym roku obchodzimy po raz trzeci Polski Dzień Sauny. Po raz kolejny chcemy obchodzić go w całej Polsce w najlepszych obiektach oferujących kąpiele saunowe.

Polski Dzień Sauny to nie tylko dzień, w którym obchodzimy powstanie Polskiego Towarzystwa Saunowego, ale przede wszystkim dzień, w którym chcemy w Polsce uroczyście promować zdrowe, zgodne z zasadami kultury i poprawne saunowanie wśród polskiego społeczeństwa.

Oprócz naszych Członków wspierających i Partnerów zaprosiliśmy do obchodów Polskiego Dnia Sauny także wiele innych liczących się obiektów saunowych w Polsce z prośbą o zorganizowanie w obiekcie wydarzenia promującego zdrowe, zgodne z zasadami kultury i poprawne saunowanie wśród klientów danego obiektu.

Liczymy na to, że obiekty odpowiedzą pozytywnie. O każdym obiekcie, który dołączy do akcji będziemy informowali na bieżąco. W zeszłym roku do akcji dołączyło 16 obiektów. Czy w tym roku przekroczymy tą liczbę?

Jeśli obiektu w którym najchętniej saunujecie nie będzie na liście uczestników Polskiego Dnia Sauny, postarajcie się namówić zarządzających obiektem do wzięcia udziału.

Dodatkowo, uroczysta Gala Polskiego Dnia Sauny 2017 z udziałem najlepszych saunamistrzów, członków PTS, odbędzie się 6 maja 2017 roku w Termach Krakowskich FORUM w Krakowie.

Informacja dla obiektów: aby dołączyć do obchodów wystarczy w dniu 10 maja 2017 zrobić dowolną akcję promującą zdrowe, zgodne z zasadami kultury i poprawne saunowanie oraz umieścić w obiekcie oraz w swoich mediach plakat, który będzie dostępny od 29 kwietnia na naszej stronie. Aby na plakacie promującym wydarzenie znalazło się logo obiektu, należy je przesłać na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. z informacją o przystąpieniu do obchodów do dnia 27 kwietnia.
Aktualny podgląd widoku plakatu oraz mapka z obiektami biorącymi udział w obchodach dostępny jest na stronie http://www.polskietowarzystwosaunowe.pl/pts/pds2017.php
Mile widziane utworzenie wydarzenia na fanpage obiektu na Facebooku, które dołączymy do naszego ogólnego wydarzenia https://www.facebook.com/events/326010544481959. Do grafiki wydarzenia prosimy dołączyć logo Polskiego Dnia Sauny widoczne po prawej lub wstawienie swojego logo do gotowej grafiki zamieszczonej poniżej.

Udział obiektu w obchodach jest całkowicie bezpłatny i nie rodzi żadnych dodatkowych zobowiązań wobec Polskiego Towarzystwa Saunowego.

ZAPRASZAMY!!!

IV Walne Zebranie Członków - 6 maja 2017, TK FORUM, Kraków

Mariusz Górski

Informujemy, że Zarząd podjął decyzję o zorganizowaniu Walnego Zebrania Członków 6 maja 2017 roku o godz. 9:15 w Termach Krakowskich FORUM w Krakowie.

W związku z powyższym mamy przyjemność w imieniu Zarządu PTS zaprosić wszystkich Członków PTS na IV Walne Zebranie Członków.
Więcej informacji można znaleźć na grupie dla członków PTS w serwisie społecznościowym Facebook https://www.facebook.com/groups/polskietowarzystwosaunowe/

Informujemy także, że po Walnym Zebraniu Członków, które planujemy zakończyć do godz. 11:15, w TK FORUM o godz. 11:45 rozpocznie się Gala Polskiego Dnia Sauny. Dla członków PTS przewidziane są tańsze wejściówki - 50% od ceny normalnej. W czasie imprezy przewidzianych jest 15 specjalnych seansów wykonanych przez saunamistrzów będących członkami PTS. Zakończenie imprezy o godz. 23.

Prosimy wszystkich Członków PTS o zgłaszanie chęci wzięcia udziału zarówno w Walnym Zebraniu Członków jak i Polskim Dniu Sauny, abyśmy mogli jak najlepiej przygotować się organizacyjnie. Przyjmowanie zgłoszeń odbywa się na wspomnianej grupie Facebooka. W przypadku problemów lub braku konta na Facebooku można się zgłaszać także mailem na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Saunowa Środa

Marcin

Polskie Towarzystwo Saunowe realizując cele statutowe postanowiło stworzyć akcję “Saunowa Środa”

Zapraszamy wszystkie obiekty prowadzące saunaria, w szczególności aquaparki i baseny, hotele, kluby fitness, zespoły SPA oraz samodzielne obiekty saunowe, do wzięcia udziału w akcji “Saunowa Środa” prowadzonej przez Polskie Towarzystwo Saunowe. Celem akcji jest pozwolenie klientom raz w tygodniu w każdą środę od godz. 18:00 przez minimum 3 godziny na korzystanie z kąpieli saunowych zgodnie z zasadami kultury i poprawnego saunowania propagowanymi przez PTS w miejscach, gdzie nie jest to na co dzień dozwolone.

Adresaci akcji
Adresatami akcji są ośrodki saunowe, w których na co dzień nie jest wymagane stosowanie zasad poprawnego saunowania. W szczególności akcja skierowana jest do saunariów przybasenowych, hotelowych, przy klubach fitness, zespołach SPA.

Cele akcji “Saunowa Środa"
Umożliwić i pozwolić klientom raz w tygodniu w każdą środę na korzystanie z kąpieli saunowych zgodnie z zasadami kultury i poprawnego saunowania propagowanymi przez PTS.
Stworzenie stałej grupy klientów oczekujących przyjaznych dla zdrowia warunków w czasie kąpieli saunowych.
Propagowanie zasad kultury i poprawnego saunowania w środowisku lokalnym.
Zwiększenie obrotów w obiektach przez zainteresowanie działaniami saunarium.
Wymierne sprawdzenie wpływu przestrzegania zasad kultury i poprawnego saunowania na obroty obiektu.

Działania uczestników akcji
Opublikowanie na własnych stronach internetowych, wydrukowanie i rozwieszenie w obiekcie plakatów promujących akcję. Plakaty można pobrać ze strony Polskiego Towarzystwa Saunowego.

Przygotowane są różne wersje plakatów i ośrodek decyduje o wyborze publikowanego przez siebie. Dopuszcza się modyfikację plakatów np. przez umieszczenie danych identyfikacyjnych obiektu.
Zalecanym jest poinformowanie PTS o udziale w akcji, co umożliwi organizatorom akcji propagowanie tej informacji w swoich internetowych kanałach informacyjnych.
Stworzenie w czasie trwania akcji (środa od godziny 18:00 do zamknięcia obiektu) warunków do zażywania kąpieli saunowych zgodnie z zasadami kultury i poprawnego saunowania. W szczególności oznacza to spełnienie następujących warunków:
1. Klient przy kasach informowany jest o prowadzonej w tym dniu akcji i o zakazie noszenia strojów kąpielowych w strefie saunarium od godziny 18:00 i nakazie okrywania się ręcznikiem w czasie poruszania się po obiekcie.
2. Oddelegowana osoba skrupulatnie kontroluje i egzekwuje stosowanie zasad kultury i poprawnego saunowania propagowanych na stronach Polskiego Towarzystwa Saunowego. 
Uczestnik akcji może zwrócić się do PTS o ulotki propagujące zasady poprawnego saunowania lub wydrukować je we własnym zakresie.

Koszty akcji
Uczestnictwo w akcji jest bezpłatne. Propagowanie akcji prowadzonej w ośrodku saunowym uczestnika przez działania PTS jest bezpłatne.

Dostępne plakaty:


Załącznik(i)
Download this file (saunowaSRODA_soft(tekst_sdps).pdf)saunowaSRODA_soft(tekst_sdps).pdf[Plakat wersja 1 soft]39737 kB
Download this file (saunowaSRODA_soft(tekst_wsstwr).pdf)saunowaSRODA_soft(tekst_wsstwr).pdf[Plakat wersja 2 soft]39811 kB
Download this file (saunowaSRODA_soft(tekst_wswsmnp).pdf)saunowaSRODA_soft(tekst_wswsmnp).pdf[Plakat wersja 3 soft]39689 kB
Download this file (saunowaSRODA_standard(tekst_sdps).pdf)saunowaSRODA_standard(tekst_sdps).pdf[Plakat wersja 1]39768 kB
Download this file (saunowaSRODA_standard(tekst_wsstwr).pdf)saunowaSRODA_standard(tekst_wsstwr).pdf[Plakat wersja 2]39816 kB
Download this file (saunowaSRODA_standard(tekst_wswsmnp).pdf)saunowaSRODA_standard(tekst_wswsmnp).pdf[Plakat wersja 3]39710 kB