III Walne Zebranie Członków - 14 maja 2016, Aquadrom, Ruda Śląska

Mariusz Górski

Informujemy, że Uchwałą Nr XXVI/207/2016 z dnia 18.04.2016 "W sprawie terminu i miejsca organizacji Walnego Zebrania Członków" o treści:
"Uczestnicy XXVI zebrania Zarządu Polskiego Towarzystwa Saunowego na spotkaniu w dniu 18.04.2016 r. postanawiają określić termin i miejsce Walnego Zebrania Członków na 14 maja 2016 godzina 09:30 w Saunarium Aquadromu, ul. Kłodnicka 95A, Ruda Śląska. Drugi termin Walnego Zebrania Członków ustala się na godzinę 10:30 tego samego dnia w tym samym miejscu. Członkowie zostaną powiadomieni o terminie i miejscu Walnego Zebrania Członków za pośrednictwem Portalu PTS, Facebooka oraz poczty e-mail."

W związku z powyższym mamy przyjemność w imieniu Zarządu PTS zaprosić wszystkich Członków PTS na Walne Zebranie Członków.
Więcej informacji można znaleźć na grupie dla członków PTS w serwisie społecznościowym Facebook https://www.facebook.com/groups/polskietowarzystwosaunowe/ oraz na Forum saunowym na Portalu PTS http://www.polskietowarzystwosaunowe.pl/saunaforum/16/173 (dostęp tylko po zalogowaniu i powiązaniu konta z członkiem PTS).

Informujemy także, że po Walnym Zebraniu Członków, które planujemy zakończyć do godz. 11, w Saunarium Aquadromu o godz. 11:30 rozpocznie się impreza Polski Dzień Sauny. Impreza odbędzie się z okazji rocznicy powstania PTS. Dla członków PTS przewidziana jest tańsza wejściówka. Zakończenie imprezy o godz. 22.

Prosimy wszystkich Członków PTS o zgłaszanie chęci wzięcia udziału zarówno w Walnym Zebraniu Członków jak i Polskim Dniu Sauny, abyśmy mogli jak najlepiej przygotować się organizacyjnie. Przyjmowanie zgłoszeń odbywa się na wspomnianej grupie Facebooka. W przypadku problemów można się zgłaszać także mailem na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Kategoria: