Mariusz Górski
Aquapark FALA

Wszystkich miłośników saunowania Aquapark FALA zaprasza do swojej Strefy Saun na czas relaksu i odprężenia. Nasz obiekt położony jest niedaleko centrum miasta Łodzi, w rozległym  parku Zdrowie, z przepięknym drzewostanem, oczkami wodnymi, ZOO i Ogrodem Botanicznym. Aquapark FALA jest całorocznym obiektem z basenami wewnętrznymi, zewnętrznymi, wodnymi placami zabaw dla dzieci, brodzikami, trzema  mega zjeżdżalniami, restauracją i bezpłatnym, dużym parkingiem dla samochodów i rowerów.

Do Państwa dyspozycji w chwili obecnej mamy nowoczesną strefę saunową z 7 saunami. Są to 4 sauny fińskie: mała sauna fińska wewnętrzna, fińska sauna solna i fińska sauna z muzykoterapią oraz  duża sauna fińska zewnętrzna, mogąca pomieścić nawet 50 osób na ceremoniach naparzania. Oferujemy także 2 sauny parowe: krystaliczną i z chromoterapią. Kolejna to sauna na podczerwień, którą szczególnie upodobały sobie kobiety dbające o piękny wygląd swojej skóry. Wewnątrz naszego saunarium znajduje się duża strefa  odpoczynku z podgrzewanymi, ceramicznymi łóżkami, której ściany mają podświetlane panele z półszlachetnego kamienia – miodowego onyksu. Pośrodku saunarium duże, o średnicy 8 m, jacuzzi, otoczone lekkimi leżakami.
Do Państwa dyspozycji  obok kabin prysznicowych, basen z zimą wodą, fińskie wiadra do schładzania ciała, niecki do kąpieli stóp, łuskarka do lodu. Posiadamy także duży taras zewnętrzny z jacuzzi i leżakami, dostępny przez cały rok.

W recepcji saun za drobną opłatą można wypożyczyć duży ręcznik. Dostępne są kapelusze do sauny oraz peelingi do ciała.

Od 10 lat organizujemy Noce Naturystów, które przyciągają uczestników z całej Polski i Zagranicy. Do tradycji należą też imprezy nocnego sanowania, odbywające się dwa razy w roku.

W każdą pierwszą i trzecią środę miesiąca od godziny 16.00 do 22.00 Strefa Saun dostępna wyłącznie dla kobiet. Na co dzień Strefa Saun czynna jest od poniedziałku do czwartku od godziny 11.00 do 22.00 w piątki od 11.00
do 23.30, a w weekendy i święta od godziny 9.00 do 22.00.

Więcej na temat strefy saun w Aquaparku FALA: https://aquapark.lodz.pl/strefa-saun-spa-wellness/sauny/

Polub fanpage a także śledź wydarzenia.