Szkoleniowcy PTS

Certyfikowani szkoleniowcy osób w zakresie prowadzenia saunowych ceremonii zapachowych i opieki nad osobami korzystającymi z infrastruktury strefy saun wg zasad Polskiego Towarzystwa Saunowego.
Wszyscy zainteresowani szkoleniem, zarówno dla siebie jak i dla swoich pracowników, powinni kontaktować się bezpośrednio w tej sprawie z poniższymi szkoleniowcami lub pisząc na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Oferujemy dwa rozwiązania dotyczące szkoleń:

Szkolenie zorganizowane przez PTS (8 godzin) Wynajęcie szkoleniowca PTS (8 godzin)

Szkolenie 2 dniowe (2x4h) w określonym przez PTS miejscu i czasie.
Obejmuje teorię i praktykę oraz egzamin.
U niektórych szkoleniowców możliwość rezerwacji noclegu i posiłków za dodatkową opłatą.
Ilość miejsc ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń.
Cena 450-650 zł (brutto, możliwość wystawienia faktury)

Szkolenie 1 (8h) lub 2 (2x4h) dniowe w miejscu i czasie określonym przez zamawiającego lub szkoleniowca.
Obejmuje teorię i praktykę oraz egzamin.
(cena oraz opcje dodatkowe do uzgodnienia indywidualnie z wybranym szkoleniowcem)

Zobacz:

(Aquapark Reda)

Piotr Biedrzycki

Przemysław Iberszer
(Studio Sante - Uzdrowisko Miejskie)

Zbigniew Jończyk
(AQUA fitclub)