Oferta współpracy

Polskie Towarzystwo Saunowe posiada profesjonalny skład sędziowski, wyspecjalizowany m.in. w sędziowaniu turniejów według zasad federacji Aufguss WM, ale i również wg własnych autorskich zasad skonstruowanych na potrzeby turniejów takich jak Silesian Towel Fight, czy PTS Classic.

Dla naszych Partnerów utworzony przy PTS zespół sędziowski świadczy nieodpłatnie, usługi profesjonalnej obsługi sędziowskiej.

Nasze Stowarzyszenie posiada ogromne doświadczenie w obsłudze turniejów saunowych.

Organizujemy w całości własny autorski turniej PTS Classic.
Obsługujemy sędziowsko turniej Silesian Towel Fight.
Współorganizowaliśmy i obsługujemy sędziowsko turniej Sauna Cup, eliminacje do Mistrzostw Polski Saunamistrzów
Wielu członków składu to sędziowie obsługujący Mistrzostw Polski Saunamistrzów, oraz sędziowie z doświadczeniem w sędziowaniu zawodów międzynarodowych.

Jeśli jesteś zainteresowany współpracą z PTS, potrzebujesz pomocy w organizacji turnieju saunowego i chcesz skorzystać z naszego doświadczenia, napisz na Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Jeśli jesteś zainteresowany jedynie obsługą sędziowską, napisz na Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Poznaj nasz skład sędziowski

Zapraszamy do współpracy!