Mariusz Górski
Studio Sante - Uzdrowisko Miejskie

Studio Sante Uzdrowisko Miejskie to ekskluzywna przestrzeń wellnessowo-terapeutyczna. Relaksująca muzyka, przygaszone światła i kameralna atmosfera wyjątkowych wnętrz tworzą niepowtarzalny nastrój miejsca emanującego dobrą energią.

Główne atrakcje:  Studio Sante Uzdrowisko Miejskie to SPA & Wellness o bardzo wysokiej energetyce, podnoszącej biowitalność osób w nim przebywających. Poziom bioenergii wszystkich saun, basenów i wypoczywalni jest regularnie mierzony i wynosi (w zależności od miejsca) od 7100 do 9800 Bv (w skali do 10 000!). To znacznie więcej niż wartość graniczna 6500 Bv, od której zaczyna się korzystne oddziaływanie miejsca na człowieka. Wysokie parametry energetyczne w Studio Sante są efektem przemyślanego projektu prozdrowotnego, uwzględniającego konieczność ochrony gości przed niekorzystnym promieniowaniem geopatycznym oraz dobór terapii i zabiegów podwyższających bioenergię.
W ofercie, seans na rozgrzanych płytach z krzemionki wulkanicznej Black Silica w japońskiej saunie Ganbanyoku, relaks w Goldarium – wypoczywalni wyłożonej 22-karatowym złotem czy odżywczy pobyt w łaźni z parą z Wody Ożywionej.
Do dyspozycji gości są również sauna fińska, biosauna z aromaterapią, grota solna z solą himalajską, strefa schładzania, a w strefie basenowej – basen rekreacyjny z Wodą Ożywioną, jacuzzi z solą himalajską i magnezem, jacuzzi z wodą krzemową, a także Słoneczna Łąka – strefa bezpiecznego dla skóry opalania i lampy kolagenowe działające odmładzająco na skórę.
W saunarium, basenach, gabinetach zabiegowych i Bistro Sante zastosowano unikatowy na skalę światową system oczyszczania wody, którego podstawą jest granderyzowana Woda Ożywiona – mikrobiologicznie czysta, wspomagająca odnowę organizmu.

Ceremonie: Znakomici saunamistrzowie prowadzą energetyzujące rytuały w saunie fińskiej. Relaksująca muzyka, przygaszone światła, kameralna atmosfera klubowych wnętrz, koloroterapia i dźwiękoterapia wspomagają odnowę biologiczną oraz tworzą niepowtarzalny nastrój miejsca emanującego dobrą energią. Saunarium jest strefą beztekstylną, gdzie z wielką dbałością i dyskrecją pracownicy dbają o najwyższy komfort gości, wypożyczane są ręczniki i pareo. Woda Ożywiona jest dostępna do picia bezpłatnie i bez ograniczeń.

Dodatkowo: Studio Sante Uzdrowisko Miejskie to wyjątkowe SPA & Wellness, w którym podwyższysz poziom biowitalności organizmu, wzmocnisz siły życiowe i poprawisz samopoczucie. W ofercie: strefa basenów i saun, zabiegi na ciało i na twarz, zajęcia sportowe (aquacycling i aerobic), terapie manualne, diagnostyka i dietetyka.

Godziny i szczegóły: Dostępne na stronie internetowej www.studiosante.pl

Polub fanpage a także śledź wydarzenia.