Radocza Park - Hotel Active & SPA

Powrót do listy obiektów: wszystkie | członkowie | partnerzy | rekomendowane | polecane | przyjazne | odradzane | do weryfikacjiNazwa: Radocza Park - Hotel Active & SPA
w obiekcie: Radocza Park - Hotel Active & SPA
Lokalizacja: Wadowice, woj. małopolskie
Rodzaj obiektu: Saunarium w hotelu
Atrakcje: Cisza i spokój, w tygodniu pustki.
Ograniczenia: Sauny i urządzenia okołosaunowe nie działają jeśli wcześniej klient się nie umówi. Sauna parowa i sauny suche są dostępne przez osobne wejścia z recepcji i podlegają różnym ofertom cenowym.
Kultura i poprawne saunowanie: Obiekt zachęca do poprawnego saunowania ale go nie wymaga.
Czy warto odwiedzić?: Kwestia gustu.
Opis: Usytuowany w spokojnym otoczeniu wiejskiej przyrody kompleks hotelowy Radocza Park*** Active&Spa został przygotowany dla osób poszukujących noclegu lub miejsca na dłuższy wypoczynek w komfortowych warunkach. To również godny polecenia obiekt na szkolenia, wyjazdy integracyjne oraz kameralne spotkania biznesowe i towarzyskie. Hotel posiada 100 miejsc noclegowych w przestronnych pokojach 1, 2 i 3-osobowych, pokojach rodzinnych typu „Studio” i pokojach klasy „Deluxe”. Kompleks hotelowy Radocza Park*** Active&Spa, to miejsce do wypoczynku oraz godny zaufania, kameralny i profesjonalnie przygotowany ośrodek spotkań biznesowych, konferencji, szkoleń i eventów firmowych. Posiadamy dwie klimatyzowane sale konferencyjne, każda na około 60 osób. Są one wyposażone w nowoczesny sprzęt multimedialny, z dostępem do szerokopasmowego Internetu. Uczestnikom spotkań zapewniamy dobrą kuchnię, przestronne i komfortowo urządzone pokoje, bogatą ofertę usług hotelowego centrum „Wellness&Spa” oraz dodatkowe atrakcje w części „Active” obiektu. W skład hotelowego Centrum „Wellnes & SPA”wchodzą specjalistyczne gabinety kosmetyczne (Body Health,kapsuła Spa), gabinety masażu i hydroterapii oraz sauny,jacuzzi, solarium i jaskinia solna – oferujące unikalne i zindywidualizowane zabiegi upiększająco-relaksacyjne w oparciu o wysokiej jakości kosmetyki firm Bioline, Selvert Thermali Filorga Laboratorium. Kompleks hotelowy Radocza Park*** Active & Spa zapewnia dodatkowe atrakcje dla osób ceniących aktywny wypoczynek. W pobliżu hotelu – na ogrodzonym i ukrytymi wśród zieleni obszarze byłego poligonu wojskowego,znajduje się park linowy, pole do paintballa i asgoraz tor dla quadów. Biesiada przy ognisku będzie doskonałym wypoczynkiem po trudach aktywnych zajęć. Usytuowanie hotelu na wzniesieniu, z malowniczym widokiem na panoramę pasm górskich, zachęca do wycieczek po okolicy; pieszych lub wykorzystując liczne tu trasy rowerowe, a zimą narty biegowe. W hotelu znajdują się również wypożyczalnie rowerów i nart.
Strona WWW: http://www.radoczapark.pl, http://www.radoczapark.pl
Fanpage Facebook: https://www.facebook.com/RadoczaPark/?fref=ts, https://www.facebook.com/RadoczaPark/