Obchody Polskiego Dnia Sauny 2019

Mariusz Górski

W tym roku obchodzimy po raz piaty Polski Dzień Sauny. Po raz kolejny chcemy obchodzić go w całej Polsce w najlepszych obiektach oferujących kąpiele saunowe.

Polski Dzień Sauny to nie tylko dzień, w którym obchodzimy powstanie Polskiego Towarzystwa Saunowego, ale przede wszystkim dzień, w którym chcemy w Polsce uroczyście promować zdrowe, zgodne z zasadami kultury i poprawne saunowanie wśród polskiego społeczeństwa.

Oprócz naszych Członków wspierających i Partnerów zaprosiliśmy do obchodów Polskiego Dnia Sauny także wiele innych liczących się obiektów saunowych w Polsce z prośbą o zorganizowanie w obiekcie wydarzenia promującego zdrowe, zgodne z zasadami kultury i poprawne saunowanie wśród klientów danego obiektu.

Liczymy na to, że obiekty odpowiedzą pozytywnie. O każdym obiekcie, który dołączy do akcji będziemy informowali na bieżąco. W zeszłym roku do akcji dołączyło 28 obiektów. Czy w tym roku przekroczymy tę liczbę?

Jeśli obiektu, w którym najchętniej saunujecie, nie będzie na liście uczestników Polskiego Dnia Sauny, postarajcie się namówić zarządzających obiektem do wzięcia udziału.

Dodatkowo, uroczysta Gala Polskiego Dnia Sauny 2019 z udziałem najlepszych saunamistrzów, członków PTS, odbędzie się 11 maja 2019 roku w Aquadromie w Rudzie Śląskiej.

Informacja dla obiektów: aby dołączyć do obchodów wystarczy w dniu 10 maja 2019 zrobić dowolną akcję promującą zdrowe, zgodne z zasadami kultury i poprawne saunowanie oraz umieścić w obiekcie oraz w swoich mediach plakat, który będzie dostępny od 29 kwietnia na naszej stronie. Aby na plakacie promującym wydarzenie znalazło się logo obiektu, należy je przesłać w jak najlepszej jakości (mile widziany wektor) na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. z informacją o przystąpieniu do obchodów do dnia 27 kwietnia.
Aktualny podgląd widoku plakatu oraz mapka z obiektami biorącymi udział w obchodach dostępny jest na stronie http://www.polskietowarzystwosaunowe.pl/pts/pds2019.php

Mile widziane utworzenie wydarzenia na fanpage obiektu na Facebooku, które dołączymy do naszego ogólnego wydarzenia https://www.facebook.com/events/310364639631761. Do grafiki wydarzenia prosimy dołączyć logo Polskiego Dnia Sauny widoczne po prawej lub wstawienie swojego logo do gotowej grafiki zamieszczonej poniżej.

Fanpage obchodów https://www.facebook.com/PolskiDzienSauny

Do pobrania plakat wielkości B0, pdf.

Udział obiektu w obchodach jest całkowicie bezpłatny i nie rodzi żadnych dodatkowych zobowiązań wobec Polskiego Towarzystwa Saunowego.

ZAPRASZAMY!!!

Kategoria: