Międzynarodowe Mistrzostwa Polski Saunamistrzów 2015

Marcin

Po raz kolejny Polskie Towarzystwo Saunowe objęło Patronat Medialny nad Międzynarodowymi Mistrzostwami Polski Saunamistrzów, które odbyły się w dniach 3-7.06.2015 w Termach Rzymskich w Czeladzi. Jak przystało na prawdziwych saunamaniaków, członkowie PTS, byli najsilniejszą reprezentowaną grupą w trakcie tych najważniejszych w Polsce zmagań Saunamistrzów. Jak nigdy dotąd dopisała frekwencja Saunamistrzów, dzięki czemu mogliśmy podziwiać ogromną ilość seansów zarówno indywidualnych jak i grupowych. W trzeci dzień zmagań, Polskie Towarzystwo Saunowe, dzięki nieocenionej pomocy Zbyszka Jończyka zorganizowało po raz kolejny konkurs "Moc Mistrza Sauny" dzięki któremu wyłoniona została najlepsza trójka Marta Korzec, Mirela Kazuś-Baranska i Daniel Bułka który zdobył nagrody ufundowane przez firmę Bassau. Gratulujemy! Należy również wspomnieć iż w trakcie Mistrzostw w gronie sędziów znalazło się aż czterech sędziów będących członkami naszego Stowarzyszenia.

 

Ponownie była to wspaniała, świetnie zorganizowana, największa impreza saunowa w Polsce. Polskie Towarzystwo Saunowe dziękuje organizatorom, Panu Leszkowi za propagowanie ruchu saunowego, poprawnego saunowania i integrowanie Saunamistrzów, Kalinie za ogrom pracy jaki włożyła w organizację wspaniałej imprezy, całej ekipie Term Rzymskich za nieocenioną pracę, wszystkim Saunamistrzom, którzy zapewnili niezapomniane emocje, a także sędziom, sponsorom i oczywiście saunowiczom dla których takie imprezy są organizowane.

 

Jeśli jeszcze nie czytaliście zapraszamy na zrzeszony z PTS portal www.poprawnesaunowanie.pl do relacji z całej imprezy.

Kategoria: