Obchody Polskiego Dnia Sauny 2016

Mariusz Górski

W tym roku obchodzimy po raz drugi Polski Dzień Sauny. Po raz pierwszy natomiast chcemy obchodzić go w całej Polsce w najlepszych obiektach oferujących kąpiele saunowe.

Polski Dzień Sauny to nie tylko dzień, w którym obchodzimy powstanie Polskiego Towarzystwa Saunowego, ale przede wszystkim dzień, w którym chcemy uroczyście promować zdrowe i poprawne saunowanie w Polsce wśród polskiego społeczeństwa.

Oprócz naszych Partnerów zaprosiliśmy do obchodów Polskiego Dnia Sauny także wiele innych liczących się obiektów saunowych w Polsce z prośbą o zorganizowanie w obiekcie wydarzenia promującego zdrowe i poprawne saunowanie wśród klientów danego obiektu.

Liczymy na to, że obiekty odpowiedzą pozytywnie. O każdym obiekcie, który dołączy do akcji będziemy informowali na bieżąco.

Dodatkowo, uroczyste obchody Polskiego Dnia Sauny 2016 z udziałem najlepszych saunamistrzów, członków PTS, odbędą się 14 maja 2016 roku w Aquadromie w Rudzie Śląskiej.

Jeśli obiektu w którym najchętniej saunujecie nie będzie na liście uczestników Polskiego Dnia Sauny, postarajcie się namówić zarządzających do udziału.

ZAPRASZAMY!!!

Kategoria: