Nowy Partner - Rzeka Miodu

Kamil Świątek

Miło nam poinformować, że dołączył do nas nowy partner Rzeka Miodu w Kałużach.

5 ha zagospodarowanych i stworzonych do relaksu wśród uroczej natury. Cały kompleks skupia się wokół odpoczynku saunowego ale oferuje również noclegi i usługi gastronomiczne. Zapraszamy na kąpiele saunowe w 60-osobowej saunie z oknem widokowym, a także na rytuały saunowe prowadzone przez doświadczonych Saunamistrzów. Dla bardziej aktywnych obiekt przygotował kajaki oraz rowery do wynajęcia dzięki czemu można spędzić wspaniałe chwile z rodziną i przyjaciółmi. Osoby lubiące kameralne spędzanie czasu lub chętne do odpoczynku we własnym gronie mogą skorzystać z mniejszej, 12 osobowej sauny. Tu zaznają Państwo kąpieli w jacuzzi pod rozgwieżdżonym niebem. Obiekt popularyzuje poprawne saunowanie. Rzeka Miodu to miejsce stworzone dla miłośników saunowania i osób spragnionych kontaktu z naturą.

OFERTA CZŁONKOWSKA:

Dla członków PTS oferuje rabat 15% na wejście do strefy SPA oraz noce saunowe.

Zapraszamy na STRONĘ INTERNETOWĄ oraz FANPAGE NA FACEBOOKU naszego Partnera.