Jacek Indyka

Kamil Świątek

Posiadam spore doświadczenie jako saunamistrz prowadząc od 8 lat stałą współpracę z Nemo-Wodny Świat w Dąbrowie Górniczej, Żerompark w Sosnowcu od 2 lat, wcześniej JuraPark w Łazach, AquaFit w Mysłowicach oraz gościnnie w innych obiektach np. Sommer Residence. Aktualnie jest to około 40. seansów tygodniowo jako Hot Dragon Sauna Team. Współpracując z obiektami staram się w nich dbać o saunowanie zgodnie ze standardami PTS oraz dzielić się z klientami wiedzą na temat poprawnego saunowania i uczulać ich że też powinni mocno zwracać uwagę innym, jeżeli tego ktoś nie przestrzega.Uważam, że zdobyte doświadczenie oraz wiedza na przestrzeni lat pozwoli mi wyszkolić kolejnych saunamistrzów, którzy posiądą wiedzę o bezpieczeństwie i zagrożeniach, jak przeprowadzić ceremonię saunową oraz nie będą mieli "alergii na ciepło" jak to sie aktualnie zdarza :)

Dzięki współpracy z licznymi ośrodkami saunowymi przy organizacji codziennych seansów saunowych, eventów, nocy saunowych oraz wieczorków saunowych, posiadam spore doświadczenie w prowadzeniu różnych ceremonii saunowych (Herbalowe, Relaks, Show , Banya ) jako saunamistrz oraz organizator. Wcześniejsze doświadczenie w pracy jako ratownik (aktualny kurs KPP) oraz zdobyta wiedza są przydatne podczas prowadzenia ceremonii saunowych aby były one bezpieczne dla wszystkich uczestników. Prowadzenie HOT DRAGON SAUNA TEAM wraz z czasem wyszkolenie kolejnych członków grupy saunamistrzów aktualnie składa się z 7 członków ( 2 osoby kolejne są szkolone i z nami współpracują)

DOŚWIADCZENIE:

Listopad 2016-2018
Założenie Hot Dragon Sauna Team oraz Podjęcie współpracy z JuraPark w Łazach na prowadzenie ceremonii Saunowych

IV kwartał 2016 do II Kwartału 2017
Współpraca z Aquafitclub oraz Zbigniewem Jończykiem przy prowadzeniu ceremonii Saunowych oraz uzyskanie Certyfikatu Saunamistrza PTS wydanego przez Zbigniewa Jończyka

2017 do dziś
Podjęcie współpracy z Nemo Wodny Świat Dąbrowa Górnicza na prowadzenie ceremonii Saunowych, licznych eventów oraz nocy Saunowych

2022 do dziś
Podjęcie współpracy z MOSiR Sosnowiec na obsługę kompleksową Saunarium Żerom Park w Sosnowcu

OSIĄGNIĘCIA TURNIEJOWE:
1 Miejsce Finał Turnieju Trzech Saun w Sommer Residence 2024
1 Miejsce Relax 2023 w Sommer Residence
2 Miejsce BanyaCup 2023 w Sommer Residence
2 Miejsce BanyaCup 2018 w Sommer Residence
3 Miejsce Finał Turnieju Trzech Saun 2019 w Sommer Residence

ZAKRES SZKOLEŃ:

Podstawowe:
- szkolenie opiekuna strefy saun/ saunamistrza z przygotowaniem do egzaminu PTS

Dodatkowe / rozwijające:
- witki i bania